Svatební fotograf se dostává do velmi osobní zóny. Sdílí s vámi hodně emocí jak během příprav a obřadu tak i později během dne. Je proto důležité, aby vám vyhovoval nejen jeho vizuální styl, ale i přístup a způsob práce. Proto je zapotřebí alespoň krátké osobní setkání, focení během svatebního dne je pak pro vás mnohem příjemnější a rozhodně méně formální a to je na výsledných fotografiích vždy hodně vidět.

JAK PROBÍHÁ FOCENÍ

CO ODE MĚ DOSTANETE

Svatební den si máte užít a nestresovat se časem, proto jsem vám vždy k dispozici po celý den, od příprav až po večerní párty, kdy zůstávám tak dlouho jak je potřeba a to bez příplatků a časových omezení.

Obřad a přípravy na něj jsou vždy plné emocí a chápu, že je chcete co nejdříve sdílet s vašimi blízkými, proto po obřadu následuje jen velmi krátké focení, aby jste mohli co nejdříve zasednout k hostině a začít si bez stresu užívat jeden druhého.

Později odpoledne, když  slunce klesne blíže k obzoru, jdeme na jednu až dvě krátké procházky s rodinou a přáteli, kdy vždy vznikají fotografie s nejlepší atmosférou.

Hned druhý den vám zašlu 4 - 6 ukázkových fotografií a během jednoho týdne vytvořím webovou galerii s výběrem těch nejhezčích fotek, aby jste se o ně mohli co nejsnadněji podělit i s ostatními. Všechny upravené a vámi schválené fotky vám pak předám během 2 týdnů.

V případě zájmu vám také rád sestavím a objednám fotoknihy až do formátu 23x30cm, nebo velkoformátové tisky na papír a plátno až do šíře 140cm. Případně zajistím fotokoutek, kdy se budou moci vaši hosté fotit během svatebního dne a na místě dostávat vytisknuté fotografie.

ODMĚNA

Cena za celý svatební den, úpravu fotografií a vytvoření webové galerie je 16 tis. Kč.

EXTRAS

SESTAVENÍ FOTOKNIHY

FOTOKOUTEK + ASISTENT

ASISTENT

VIDEO

................

................

................

................

odvyprávím váš příběh

každý si odnese vytištěnou fotku

o cca 25% více fotografií

včetně techniky a práv na hudbu

................

................

................

................

3 000 Kč

15 000 Kč

5 000 Kč

20 000 Kč

Konkrétní rozpočet podle vašich přání a požadavků vám rád zpracuji a pošlu na email.

KONTAKT

+420 724 526 441

info@davidklimovic.cz

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

PŘÁTELÉ A KOLEGOVÉ

© 2010-2016 DAVID KLIMOVIČ